Automobilové pedály s řadící pákou

Po hodně dotazech, jestli by šly vyrobit i pedály pro autíčkáře jsem se pustil do půlročního boje v dílně a podařilo se. Veškeré pohyblivé prvky jsou na ložiskách, snímání je pomocí Hallových sond a magnetů. Každý jednotlivý pedál má možnost tří stupňů tuhosti pružiny. Řadící páka je elektronicky uzpůsobena tak, že bez zmáčknutí spojky nelze zařadit. Řadí se pomocí páky a spínačů nahoru a dolů.

Pedály jsou zatím v testovacím režimu a vypadá to velice slibně. Po testování uvedu podrobnější informace a cenu za set. Jelikož je stavba trošku náročnější, přibyla řadící páka s ůchytem na stůl a elektronika je trošku složitější, tak předpokládám že se cena bude pohybovat o trošku více jak za letecké pedály ale nebude to o moc, cca + - 4400 Kč.

29.8.2017

Vážení přátelé.

Pedálky jsou otestovány Rallye jezdcem a nemůže si je až na drobné nedostatky, které budou v další edici odstraněny vynachválit. Já sám jsem je testoval na kamionech a přiznám se že jsem posledních pár dnů strávil na silnicích a ne v oblacích... Je to hodně nakažlivé... 

Po přepočtech se mi podařilo i snížit cenu na konečných 4100 Kč.

Takže pokud máte zájem, tak to pomalu rozjedeme! Pište mi prosím na Email:

happy.pe@seznam.cz

4.10.2017

Vážení přátelé.

Po zhotovení tří kusů a vyrobení různých pomůcek a šablon se výroba docela zjednodušila, zrychlila a hlavně o trošku klesly náklady a pracnost. Takže můžu malinko slevnit... Cena za kompletní kus je 3900 Kč.

Hezký večer, Happy.